سازنده و مدیر وبسایت!

بنده سید سجاد غلام پور ، سازنده و مدیر وبسایت گیل کلا می باشم . همیشه آرزو داشتم یک فروشگاه اینترنتی داشته باشم که به وسیله آن بتوانم به مردم عزیز کشورمان ایران ، محصولات گیلانی را معرفی کنم و این محصولات را با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب به دست آن ها برسانم . امیدوارم که با نهایت رضایت از این وبسایت خرید نمایید و بتوانم در هدف جلب رضایت شما کاربران گام بردارم .

manager
با ما تماس بگیرید

ماموریت ما

فروشگاه گیل کالا با آدرس اینترنتی ( mygilkala.ir ) ، با هدف ارایه محصولات استان گیلان از جمله برنج ، چای ، عسل و … به مردمان عزیز کشور ایران ساخته شده است و ما قصد داریم این محصولات با کیفیت هرچه بیشتر و قیمت پایین تر به دست مشتری برسد .

تمامی محصولات فروشگاه گیل کالا ، مسقیم از تولید کنندگان این محصولات به دست شما که خریداران آنها هستید ، می رسد و ما به عنوان ناظر سعی بر این داریم که کیفیت این محصولات را بسنجیم و در صورت تایید به شما معرفی کنیم .

برای شما خریدارن گرامی روش های ارسال متعددی در نظر گرفتیم که شما با انتخاب هریک از آنها می توانید به صورتی که خودتان بیشترین رضایت را داشته باشید ، کالا را دریافت نمایید .

فروشگاه اینترنتی گیل کلا دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد و شما می توانید با اطمینان خرید کنید و از محصولات با کیفیت این فروشگاه استفاده کنید .

مزرعه برنج

باغ چای

زنبور عسل

بازگشت به بالا
Aliquam eleifend ipsum risus dolor. Donec libero. pulvinar elit. lectus risus.